ЦВВТ листопада 95, ТОВ
ЦВВТ листопада 95, ТОВ
Київ, пер. Приборный 10
Фото  1 Герметик силіконовий універсальний UNO UNIVERSAL SILICONE (білий, прозорий) для внутрішніх і для зовнішніх робіт 60665

Герметик силіконовий універсальний UNO UNIVERSAL SILICONE (білий, прозорий) для внутрішніх і для зовнішніх робіт

24.92 грн
Купити
Код 60665
Постачальник ЦВВТ листопада 95, ТОВ
Сайт постачальника www.noyabr.promobud.ua
Одиниця виміру 280 мл.
Производитель Ноябрь-95
Оцінка

Опис

Герметик силіконовий універсальний UNO UNIVERSAL SILICONE (білий, прозорий) це однокомпонентний кислий силіконовий герметик для внутрішніх і для зовнішніх робіт.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ.

Герметик призначений для встановлення скла, для ущільнення керамічних деталей, для склеювання фарфору і алюмінію, для ущільнення віконних і дверних рам, Ветрино, у вентиляційних і дренажних системах, а також при установці електричних кабелів і проводів.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ: з'єднує не грунтовані поверхні матеріалів, таких як скло, цемент, кераміка, емаль, каміння покриті глазур'ю, клінкер, пофарбованої або лакованої деревини, деяких видів пластмас, таких як епоксид, поліестер і ламінат.

Сполучаються поверхні повинні бути сухими та чистими від пилу, бруду, іржі, масла і . т.д. Непористі поверхні потрібно очистити розчинником і ганчіркою, від якої не відокремлюються волокна. Залишки розчинника видаліть до їх випаровування, протерши поверхню сухою і чистою ганчіркою.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ.

· Температура навколишнього повітря при роботі з герметиком від +5 ° C до +40 ° C.

· Швидко сохне, утворюючи суху поверхню. Добре зв'язує метали, скло, засклені поверхні, керамічну плитку, і пластмаси.

· Тиксотропний.

ОБМЕЖЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ.

Не підходить для використання з природними каменями, (мармур, граніт, кварцит, а також з цементним розчином), виділяє оцтову кислоту.

Не використовувати з металами, такими як свинець, мідь, цинк і латунь через корозію .

Не використовувати з поліакрілатовимі деталями, тому що може викликати розтріскування.

При зіткненні з деякими органічними еластомерами, (EPDM, APTK і неопрен), може втратити колір.

ВИМОГИ БЕЗПЕКИ: Під час затвердіння виділяє пари оцтової кислоти. Пари оцтової кислоти не можна вдихати у великих концентраціях і протягом тривалого часу. У робочих приміщеннях повинна бути хороша вентиляція. У разі попадання виробу в очі або на шкіру негайно промити великою кількістю проточної води. Застиглий силікон не несе ніякої небезпеки для здоров'я. Зберігати в недоступному для дітей місці.

ЗБЕРІГАННЯ: Гарантований термін зберігання - 12 місяців від дати виробництва, в разі зберігання в оригінальній упаковці в сухому місці при + 5 +30

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиціїРекламні посилання
Битумный праймер грунтовка

Каучуковые мастики, гермобутил

Битум строительный

063-237-26-49, 050-311-50-72